14-17 лютого
Білий слон
(Дземброня - Смотрич - Піп-Іван - Дземброня)Є місця у Каратах, де сніг взимку не затримується. На гребені Смотрича постійно дме. Вітер за тисячі років видув зі скель м'якші породи, і тепер весь шлях на гору супроводжується численними кам'яними велетнями. Вони, немов гірські жандарми, вказують шлях до вершини. Зі Смотрича, з невеликої печери, що захищає від холоду і вітру, вже видно Попіван. Уже навіть у назві чутно свист вітру серед скель, гора ніби співає, "попіває" нам пісню гір, вітру і свободи.
Ще здалеку, видно, що гора має "пиптик" на вершині. Коли підходиш ближче - його обриси стають чіткішими. Прямо на вершині, серед безкраїх гірських хребтів і снігової пустелі, стоїть замок Снігової королеви. Обидві його вежі обросли метровим шаром снігу і льоду. На сонці, на нього неможливо дивитись без окулярів, його краса засліплює очі.
Насправді, це приміщення обсерваторії, яка до І Світової війни діяла на горі. Через незвичайний вигляд взимку, її почали називати "Білий Слон".

З Києва їдемо в 13 лютого о 18:16 на потязі №43, у Франківськ прибуваємо о 06:02 ранку. Сідаємо на маршрутку до Верховини. З Ільців на авто дістаємось Дземброні, починаєм підйом на Чорногору. Перша ночівля на полонині на висоті 1200м.
Другого дня піднімаємось на Смотрич, Піп Іван. Милуємось краєвидами або красою карпатської завірюхи:) , ночуємо в стінах обсерваторії "Білий слон".
Третього дня спускаємось в сторону Дземброні, ночуємо на полонині.
Четвертий день спускаємось у Дземброню, їдемо у Франківськ. Гуляємо містом, о 22:15 сідаємо на 44 потяг, і о 09:20 прибуваємо у Київ.

Вартість туру: 1980 гривень

* з собою необхідно мати: штормовий одяг, теплий одяг, термобілизну, хороше високе трекінгове взуття, шапку-балаклаву, окуляри, спальник на -10 -15 комфорт, трекінгові палиці, килимок-карімат бути готовим морально до морозу, сильного вітру, стрімкого підйому
У вартість туру входить:

• квитки на поїзд Київ - Івано-Франківськ - Київ
• трансфер маршруткою Франківськ - Ільці - Франківськ
• трансфер Ільці - Дземброня - Ільці
• послуги інструктора
• харчування згідно програми
• групова медична аптечка
• страховка на весь час подорожі