30 квітня - 6 травня
Буджацькі береги
(Одеса - Іллічівськ - Кароліно-Бугаз - Шабо - БІлгород Дністровський - Курортне - Татарбунари - Вилкове - Кілія - Ізмаїл)148 К Київ-Пасажирський Одеса-Головна 16:20 05:22

1 день
Прибуваємо в Одесу, катаємось по центральній частині міста, набережній. На електричці їдемо на ст. Барабой. Далі виїжджаємо до красивого узбережжя в Санжейці. Обід, купання.
Далі - вздовж моря до Шабо. Зайдемо у підвал місцевого винороба, дегустація.
Ночівля на березі Дністровського лиману
Дистанція за день: 50 км

2 день.
Їдемо в Білгород-Дністровський. Дивимось Аккерманську фортецю.
ввечері сідаємо на поїзд: 686 П 18:47, Білгород-Дністровський > Дзинілор
ночівля на березі озера Китай
Дистанція за день: 40 км

3 день.
їдемо у Приморське. Поселення у базі відпочинку, вечірня прогулянка на пляж
Дистанція за день: 50 км

4 день
Їдемо 12 км до Вилково. Залишаємо велосипеди, на катері дивимось дельту Дунаю, пеліканів, 0-кілометр.
Ввечері їдемо на узбережжя моря на велосипедах.
Ночівля на базі відпочинку
Дистанція за день(вело):24 км


5 день.
По косі виїжджаємо в Татарбунарський район, об'їжджаємо озера Шагані, Алібей та Бурнас, виїжджаємо на узбережжя моря біля Лебедівки.
Ночівля на березі біля соснового лісу
Дистанція за день: 82 км


6 день
Вздовж моря їдемо в Курортне, Затоку, Кароліно-Бугаз
Ночівля на узбережжі біля Грибівки
Дистанція за день:70 км


7 день
Купаємось у морі, на електричці з ст. Барабой їдемо в Одесу.
Катаємось по місту,

Дистанція за день 45 км

060 Ш Одеса-Головна 18:44 - 01.25 Знамянка
79 П Знамянка 02:15 - 06:57 Київ-ПасажирськийМожна продовжити поїздку маршрутом "Гранітно-Степове Побужжя" 7-9 травня (Мигія - Інтеграл - Корабельна балка - Южноукраїнськ -Трикрати - ур. Лабіринт - Арбузинський каньйон - Актовский каньйон - Вознесенськ). Втакому разі ми з Одеси їдемо в Мигію на поїзді, де зустрічаємось з наступною групою. При участі у двох маршрутах на травневі підряд - знижка 200 грн)

Вартість туру: 2550 гривень
прокат велосипеда і шолому - плюс 200 грн до ціни
прокат туристичного спорядження - плюс 100 грн до ціни

У вартість туру входить:
квитки на потяг Київ - Одеса- Київ (плацкарт), Ізмаїл - Одеса
1 ніч в готелі у Вилково
екскурсія на човнах у Вилково
харчування (сніданок, вечеря - гаряча їжа, обіди - бутерброди-сухофрукти)
послуги інструктора
групова медична аптечка
групова велосипедна аптечка
страховка на весь час подорожі

У вартість туру не входять:
дегустація вин
прокат велосипеда і спорядженняЗ питаннями, уточненням та бажанням приєднатись до поїздки звертайтесь або скористайтесь формою знизу:

  • 067-789-98-22
  • 093-745-00-98
  • 093-767-00-71
  • ICQ: 356339367
  • ICQ: 164788709

скринька:
svitzaochi {зАвиванець} ukr.netузбережжя Кароліно-Багазу


Море


Білгород_Дністровський


фортеця


Берег моря

Вилково
Дунайський заповідникДунай - друга за довжиною (біля 2860 км (1771 миль) і площею басейну річка Європи (після Волги).
Дельта Дунаю має загальну площу 4180 км2, з яких 82 % знаходяться в Румунії, а 18 % - на Україні. Дунайська дельта - екологічне серце Європи, одні з найбільших водно-болотних угідь, які представлені очеретяними плавнями, вкритими мережею проток, каналів, з численними озерами, ділянками заплавних лісів, луків, солончаків, пісків, залишків степів.
Дунайський біосферний заповідник - місце існування значної кількості рідкісних рослин та тварин з Червоної книги України та міжнародних червоних списків. В дельті Дунаю в Україні можна побачити суцільні стогектарні зарості білого латаття і поспостерігати за тим, як рибалять великі скупчення пеліканів.
Флора заповідника налічує 1557 видів рослин, з них 966, або 19.32% - вищих судинних рослин України. До Червоної книги України занесені 26 (білоцвіт літній, водяний горіх плаваючий, гвоздика бесарабська, меч-трава болотна, ковила дніпровська, сальвінія плаваюча, золотобородник цикадовий тощо), а до Європейського червоного списку включено 10 видів.
На території заповідника налічується більше 800 видів комах. З них занесені до Червоної книги України: жук-самітник, красотіл пахучий, бражник мертва голова, махаон, сколія-гігант, стиз смугастий, мурашиний лев-акантоклізіс тощо.
В акваторії заповідника зареєстровано 106 видів риб, з яких 24 види включено до Червоної книги України (стерлядь, лосось дунайський, лосось чорноморський, осетер атлантичний, умбра, йорж смугастий, білуга тощо), 7 – до Європейського Червоного списку. Найціннішими видами риб є осетрові та дунайський оселедець.
Серед земноводних найбільш чисельними є озерна та їстівна жаби, звичайна квакша та дунайський тритон, а серед плазунів — болотна черепаха та звичайний вуж. Зареєстровано 11 видів земноводних та 6 видів плазунів.
Виявлено 276 види птахів (66 % орнітофауни України). Заповідні плавні дали прихисток для жовтої чаплі, великої та малої білих чапель, сірої та рудої чапель, квака тощо. До Червоної книги включено 60 видів: баклан малий, орлан-білохвіст, косар, пелікан рожевий, коровайка, ходуличник тощо.
Зафіксовано 43 види ссавців, з них у Червоній книзі України – 19: видра, кіт лісовий, тюлень-монах, дельфіни-білобочка, афаліна та морська свиня, тощо. Для деяких з них — таких як норка європейська та лісовий кіт дунайські дельтові угіддя є дуже важливими для їх виживання в європейському масштабі.